آغاز ثبت نام بیمه درمان تکمیلی و بیمه عمر و حوادث

همکاران محترم دانشگاه ثبت نام بیمه تکمیلی و بیمه عمر و حوادث دانشگاه تهران آغاز شد. خواهشمند است از بخش سامانه‌های رفاهی موجود در صفحه نخست پیشخوان دانشگاه و با استفاده از آیکون "ثبت نام بیمه تکمیلی و بیمه عمر و حوادث" نسبت به درخواست برقراری، تمدید و یا انصراف از بیمه درمان تکمیلی و بیمه عمر و حوادث اقدام فرمائید.

بازنشستگان محترم تحت پوشش صندوق بازنشستگی کشور نیز از بخش سامانه‌های رفاهی موجود در صفحه نخست پیشخوان دانشگاه و با استفاده از آیکون "ثبت نام بیمه تکمیلی و بیمه عمر و حوادث" نسبت به درخواست برقراری، تمدید و یا انصراف از بیمه درمان تکمیلی اقدام فرمائید.

چنانچه در مورد سامانه ثبت نام بیمه درمان تکمیلی و بیمه عمر و حوادث و نحوه استفاده از آن سوالی داشته باشید می‌توانید با شماره‌های ۶۱۱۱۲۱۱۶ - ۶۱۱۱۲۱۱۸-۶۱۱۱۲۱۱۷ تماس حاصل فرمائید و اگر در مورد طرح‌های بیمه درمان تکمیلی و یا بیمه عمر و حوادث سوالی داشته باشید می‌توانید با شماره ۶۶۹۷۲۰۷۹ تماس بگیرید.

نکات بسیار مهم:

۱- بازنشستگان محترم، امکان ثبت نام در "بیمه عمر و حوادث" را ندارند.

۲- بازنشستگان تحت پوشش بیمه پایه تأمین اجتماعی و موظفین عزیز دانشگاه تهران نمی‌توانند در "بیمه درمان تکمیلی" ثبت نام نمایند.

۳- بازنشستگان محترم صندوق بازنشستگی کشوری توجه فرمایند که علاوه بر بیمه آتیه سازان حافظ، می‌توانند درخواست بیمه درمان تکمیلی را نمایند و بیمه درمان تکمیلی برای ایشان اجباری نمی‌باشد. حق بیمه طرح یک بیمه درمان تکمیلی دانشگاه تهران ماهانه بابت هر نفر ۱,۲۰۰,۰۰۰ ریال و طرح دو ماهانه بابت هر نفر ۸۰۰,۰۰۰ ریال می‌باشد که علاوه بر حق بیمه آتیه سازان حافظ از متقاضیان کسر می‌گردد.

۴- ایثارگران عزیز مشمول طرح یک بیمه درمان تکمیلی می‌باشند و لازم است با مراجعه به سامانه نسبت به کنترل اطلاعات خود و افراد تحت تکفلشان اقدام نموده و ثبت نام خود را قطعی کنند.

۵- کد رهگیری که در پایان فرآیند ثبت نام دریافت می‌نمایید نزد خود نگهداری نمائید.سایر مطالب خبری:نظرات کاربران:


نام:
ایمیل:  
متن نظر:
کد امنیتی:
 
   

طراحی و پشتیبانی : نگاهی دیگر
Copyright © 2015 WWW.UTK.IR, All rights reserved
Designed By : ANOTHERVIEW.IR
تمامی حقوق مادی و معنوی محفوظ است و متعلق به وبسایت شورای صنفی کارکنان دانشگاه تهران می باشد