ثبت نام بیمه درمان تکمیلی و بیمه عمر و حوادث دانشگاه تهران آغاز شد

با توجه به بررسي‌هاي بعمل آمده از شركت‌هاي بيمه، قراردادهاي بيمه تكميلي (درمان و عمر و حوادث) دانشگاه از تاريخ ۱۳۹۷/۰۸/۰۱ لغايت ۱۳۹۸/۰۷/۳۰ با شركت سهامي بيمه ايران - مجتمع بيمه‌اي شهيد مطهري در قالب دو طرح منعقد گرديده است.

نكات قابل توجه:

۱. با پيگيري‌هاي بعمل آمده و موافقت رياست محترم دانشگاه مقرر گرديده است بخشي از حق بيمه كارمندان محترم و افراد تحت تكفل ايشان در قالب يارانه در هر دو طرح پرداخت گردد.

۲- همكاران محترم تا قبل از انجام تغييرات شامل: افزايش، كاهش، جابجايي طرح و انصراف كلي در سامانه بيمه و ثبت نام نهايي و متعاقباً ارسال ليست كلي بيمه شدگان به شركت بيمه، از دريافت خدمات بيمه‌اي سيستم سدا (ارائه كد ملي) خودداري فرمايند. در غير اينصورت امكان تغييرات (افزايش- كاهش-جابجائي -انصراف) از سوي شركت بيمه ميسر نخواهد بود.

۳- طرح يك به عنوان بيمه درمان تكميلي ايثارگران گرانقدر در نظر گرفته شده است كه ضروريست نسبت به كنترل اطلاعات و دريافت كد رهگيري توسط متقاضيان اقدام گردد.

۴- داشتن دفترچه بيمه پايه (خدمات درماني - تأمين اجتماعي -ساير) جهت عضويت در بيمه درمان تكميلي اجباري مي‌باشد.

۵- متقاضيان بيمه درمان تكميلي شامل: كاركنان رسمي، پيماني و قراردادي به اتفاق كليه اعضاي خانواده شامل: همسر، فرزندان (مجرد و عدم اشتغال) و والدين بيمه شده اصلي مي‌باشند. در صورت ثبت اطلاعات افرادي به غير از موارد فوق مسئوليت و تبعات ثبت نام بر عهده بيمه شده اصلي مي‌باشد

۶- فرزندان اناث مجرد و فاقد شغل، با حق بيمه عادي تحت پوشش بيمه درمان تكميلي مي‌باشند.

۷- فرزندان ذكور مجرد و فاقد شغل حداكثر تا سن ۳۰ سال تمام، با حق بيمه عادي تحت پوشش بيمه درمان تكميلي مي‌باشند.

۸- كليه بازنشستگان متقاضي بيمه درمان تكميلي ضروري است با مراجعه به سامانه بيمه دانشگاه نسبت به ثبت نام اقدام نمايند. در صورت ثبت نام بازنشستگان جديد قرارداد (۹۸-۹۷)، تا سررسيد قرارداد بيمه آتيه سازان حق بيمه مضاعف در فيش حقوقي كسر خواهد شد. ضمناً در خصوص اين افراد هيچ گونه يارانه‌اي تعلق نخواهد گرفت.

۹- فرانشيز افراد تحت تكفل همانند افراد غير تحت تكفل در هر دو طرح برابر ۱۰ درصد مي‌باشد

لذا با توجه به موارد ذكر شده ضروري است همكاران محترم از تاريخ ۰۱/‏۰۸/‏۹۷‬ لغايت ۱۹/‏۸/‏۹۷‬ با مراجعه به سايت پيشخوان دانشگاه به نشاني: ‬ http://my.ut.ac.ir در قسمت آيكون ثبت نام در بخش (سامانه‌هاي رفاهي) پيشخوان كه با رنگ قرمز جهت جلب توجه كاربران محترم تهيه گرديده است جهت ثبت نام بيمه درمان تكميلي اقدام و كد رهگيري اقدام نمايند:

الف) مطالعه شرايط و مقررات و انتخاب طرح توسط بيمه شده اصلي.

ب) كنترل و تأييد مشخصات فرد اصلي و افراد تحت تكفل توسط بيمه شده اصلي، دريافت كد رهگيري و در صورت لزوم پرينت از ثبت نام.

ج) پرسنل متقاضي درخواست جديد (عضو جديد) ضروري است نسبت به درج صحيح اطلاعات اقدام نمايند.

د) كنترل تمامي اطلاعات بيمه شده اصلي از جمله: كد ملي، تاريخ تولد، نسبت، كد دفترچه بيمه و شماره تلفن همراه صحيح جهت اطلاع رساني به بيمه شدگان ضروري مي‌باشد.

موارد ضروري:

- به بيمه شدگاني محترمي كه متقاضي انصراف كلي يا صرفاً انصراف از بيمه عمر و حوادث مي‌باشند توصيه مي‌گردد با توجه به تأمين بخشي از حق بيمه در قالب يارانه توسط دانشگاه و همچنين افزايش هزينه‌هاي پزشكي و وجود محدويت‌هاي مالي دانشگاه جهت امكان پشتيباني از همكاراني كه از پوشش بيمه‌هاي تكميلي برخوردار نمي‌باشند نسبت به انصراف تجديد نظر نمايند.

- مراجعه كليه همكاران محترم متقاضي به سامانه مذكور جهت انتخاب طرح و ويرايش اطلاعات الزامي مي‌باشد، ضمناً پس از اتمام مهلت مقرر امكان تغييرات ميسر نمي‌باشد.

- همكاران محترم در صورت نياز به بستري در مراجع درماني طرف قرارداد با بيمه ايران ضروري است ابتدا نسبت به ثبت نام نهايي در سامانه و دريافت كد رهگيري و ارائه پرينت ثبت نام نهايي به همراه دستور پزشك متخصص جهت هماهنگي لازم يك روز قبل از بستري به واحد بيمه اداره كل اموررفاهي مراجعه نمايند.

- ثبت نام و اقدامات فوق صرفاً از طريق سامانه مذكور ميسر مي‌باشد و به درخواست‌هاي خارج از سامانه ترتيب اثر داده نخواهد شد. ضمناً تاريخ ثبت نام به هيچ عنوان قابل تمديد نمي‌باشد.

توجه: مشاهده سامانه از طريق همه مرورگرها از جمله: اينترنت اكسپلورر، كروم و فاير فاكس امكان پذير مي‌باشد ضمناً در صورت مشاهده هر گونه مشكل در سيستم با همكار محترم مستقر در ميز خدمات مركز فناوري اطلاعات سركار خا‌نم مهرعلي ۶۱۱۱۲۱۱۶ - ۶۱۱۱۲۱۱۸-۶۱۱۱۲۱۱۷ تماس حاصل فرمايند.سایر مطالب خبری:نظرات کاربران:


نام:
ایمیل:  
متن نظر:
کد امنیتی:
 
   

طراحی و پشتیبانی : نگاهی دیگر
Copyright © 2015 WWW.UTK.IR, All rights reserved
Designed By : ANOTHERVIEW.IR
تمامی حقوق مادی و معنوی محفوظ است و متعلق به وبسایت شورای صنفی کارکنان دانشگاه تهران می باشد