مراسم جشن پايان سال ۹۶ در دانشكده مطالعات جهان

مراسم جشن پايان سال ۹۶ در دانشكده مطالعات جهان

مراسم جشن پايان سال۱۳۹۶ دانشکده مطالعات جهان با حضور استادان، دانشجویان و كاركنان دانشكده مطالعات جهان در واپسين روزهاي سال ۱۳۹۶ (روز دوشنبه ۲۱ اسفندماه) در باغچه موزه ملی تاریخ علوم پزشکی ایران برگزار شد.

در این مراسم که با حضور اساتید، دانشجویان و کارکنان دانشکده مطالعات جهان برگزار گردید، دکتر عاملی؛ ریاست دانشکده مطالعات جهان ضمن تبریک فرا رسیدن بهار طبیعت و آغاز سال نو از زحمات کلیه اعضاء دانشکده مطالعات جهان در سال ۱۳۹۶ تقدیر و تشکر کرد.

در ادامه مراسم از زحمات آقای حمید نیروی آغمیونی؛ کارمند کوشا و سختکوش دانشکده مطالعات جهان در طی سالهای متمادی خدمت در پست های مختلف کلیدی دانشکده، تقدیر و تشکر شد.

دکتر عاملی؛ ریاست دانشکده مطالعات جهان دانشگاه تهران، در مراسم تقدیر از آقای حمید نیروی آغمیونی، وی را یکی از موسسان دانشکده مطالعات جهان و عضو همیشگی آن برشمرد.

دکتر فریبا افکاری؛ نماینده شورای صنفی نیز از طرف تمام کارکنان از خدمات ارزنده آقای حمید نیروی آغمیونی تقدیر و تشکر نمود.

همچنین در این مراسم، خانم ها سمیه کریم پور؛ کارشناس حسابداری دانشکده مطالعات جهان و  فرناز نوری؛ دانشجوی دکترای دانشکده مطالعات جهان و مدیر داخلی فصلنامه مطالعات جهان به عنوان کارمندان نمونه فصل زمستان دانشکده مطالعات جهان معرفی شدند.

در این مراسم به پیشنهاد حاج آقا هرو آبادی؛ امام جماعت مسجد دانشکده مطالعات جهان از فعالان قرآنی دانشکده که تلاشهای ارزنده ای در جهت تعمیم و تعمیق فرهنگ قرانی و ختم ۳۰ جزء قران را نموده اند، نیز تقدیر و  تشکر شد.

در این مراسم از زحمات حاج آقا هرو آبادی؛ امام جماعت دانشکده مطالعات جهان نیز تقدیر و تشکر شد.

در ادامه مراسم از زحمات کلیه دانشجویان فعال دانشکده مطالعات جهان که در زمینه های علمی، فرهنگی و اجرایی خدمات ارزنده ای را انجام داده اند تقدیر و تشکر شد.

       

لازم بذکر است که برای کلیه متولدین شش ماهه دوم اعضاء خانواده دانشکده مطالعات جهان کیک تصویری تهیه و سالروز تولد  آنان گرامی داشته شد.

 سایر مطالب خبری:نظرات کاربران:


نام:
ایمیل:  
متن نظر:
کد امنیتی:
 
   

طراحی و پشتیبانی : نگاهی دیگر
Copyright © 2015 WWW.UTK.IR, All rights reserved
Designed By : ANOTHERVIEW.IR
تمامی حقوق مادی و معنوی محفوظ است و متعلق به وبسایت شورای صنفی کارکنان دانشگاه تهران می باشد