بخشنامه ثبت نام بيمه تكميلي (قرارداد سال 97-1396)

به اطلاع تمام كاركنان و اعضاي هيأت علمي مي‌رساند با توجه به فرارسيدن زمان انقضاي قرارداد جاري بيمه درمان تكميلي و رايزني‌هاي متعدد از شركت‌هاي بيمه‌گر توسط اداره کل منابع انسانی و امور رفاهی و لزوم هماهنگي جهت اصلاح و تكميل ليست اسامي متقاضيان، از كليه همكاران ارجمند درخواست مي‌شود با توجه به موارد ذيل نسبت به ثبت نام براي قرارداد آتي درمان تكميلي اقدام فرمايند.

۱. افرادي كه متقاضي افزايش / كاهش بيمه‌شدگان در ليست ارسالي قرارداد جديد مي‌باشند.

۲. آن دسته از همكاران محترم كه متقاضي انصراف كلي (از بيمه درمان و عمر تكميلي) و يا انصراف موردي (فقط از بيمه عمر و حوادث تكميلي) مي‌باشند.

۳. افراد جديد‌الاستخدام و افراد تحت تكفلشان در صورت تمايل براي عضويت در قرارداد بيمه درمان تكميلي

۴. بازنشستگان محترم هيأت علمي و كاركنان و افرادتحت تكفلشان درصورت تمايل براي عضويت درقرارداد بيمه درمان تكميلي دانشگاه

شايان ذكر است اطلاعات تكميل‌شده در قالب فايل اكسل ضميمه مي‌بايست به صورت كامل (تمامي فيلدها به شكل دقيق) ارائه شده و از طريق معاونت اداري و مالي هر واحد حداكثر تا مورخ اول مهرماه ۱۳۹۶ به اداره کل منابع انسانی و امور رفاهی دانشگاه ارسال شود. همچنين اطلاع‌رساني به همكاران بازنشسته و گردآوري اطلاعات ايشان توسط معاونت اداري و مالي همان واحد انجام شده و مي‌بايست در فايل اكسل جداگانه‌اي به امور بيمه دانشگاه ارسال گردد. آن دسته از همكاران محترم نيز كه در سال ۹۶-۱۳۹۵ عضو بيمه تكميلي بوده‌اند و تغييري در تعداد افراد بيمه‌شده نداشته و يا متقاضي انصراف كلي / موردي از بيمه درمان تكميلي / عمر و حوادث تكميلي نمي‌باشند؛ از ارائه اطلاعات خودداري نمايند.

اطلاعات جامع در خصوص شركت بيمه‌گر، مجري طرح و نرخ جديد حق بيمه تكميلي طي چند روزآينده متعاقباً اعلام خواهد شد.سایر مطالب خبری:نظرات کاربران:


نام:
ایمیل:  
متن نظر:
کد امنیتی:
 
   

طراحی و پشتیبانی : نگاهی دیگر
Copyright © 2015 WWW.UTK.IR, All rights reserved
Designed By : ANOTHERVIEW.IR
تمامی حقوق مادی و معنوی محفوظ است و متعلق به وبسایت شورای صنفی کارکنان دانشگاه تهران می باشد