گزارش جلسه چهارم شورای صنفی مرکزی کارکنان با معاون محترم اداری مالی دانشگاه تهران

چهارمین جلسه مشترک شورای صنفی کارکنان دانشگاه با معاون محترم اداری مالی دانشگاه جناب آقای دکتر یزدانی روز سه شنبه مورخ 1396/04/27 از ساعت 9 تا 10 صبح برگزار گردید.

در این جلسه موارد زیر مطرح و مورد بحث و بررسی قرار گرفت:

1- روند تبدیل وضع همکاران قرارداد کار معین به پیمانی

2- همسان سازی قراردادهای خدماتی و قراردادهای کار معین

3- مسائل و مشکلات بخشنامه تقلیل ساعت کار و مرخصی ها (مرخصی منفی)و...

4- بررسی موضوع پرداخت سختی کار تمامی پرسنل مشمول آیتم مذکور

5- زمان بررسی ارتقاء دو رتبه ای ها و رسیدگی به اعتراض افرادی که ارتقاء رتبه ایشان داده نشده است

5- علت عدم اعمال پایه های تشویقی کارمندان نمونه سال گذشته

6- موضوع تغییر و بازنگری ساختار سازمانی دانشگاه با اشاره به مصوبه جدید هیئت رئیسه دانشگاه

7- بررسی فرآیند ارزشیابی عملکرد کارکنان در سال 1396 و چندین مورد دیگر

ابتدا دکتر یزدانی، معاون اداری و مالی دانشگاه تهران ضمن تقدیر و تشکر از اعضای شورای صنفی مرکزی گفتند برای تحقق امور مربوط به کارکنان زمان لازم داریم. برخی مسائل و موارد مطرح شده نیاز به مصوبه هیأت اجرایی دارد و سپس باید در کمیسیون دائمی هیأت امنا مطرح شود و وارد جلسه هیأت امنا شود. که این پروسه و رایزنی های لازم جهت رسیدن به این مراحل زمان بر است و تا مجوز هئیت امنای دانشگاه را نداشته باشد قابل اجرا نیست. بهرحال پیگیر موضوع تبدیل وضعیت استخدامی پرسنل قراردادی هستیم.موضوع پرداخت فوق العاده سختی کار باید توسط کمیته بررسی و پس از ارزیابی و تأیید برای کارکنان هر واحد انجام خواهد شد.
همچنین در خصوص فرآیند ارزیابی عملکرد کارکنان و موضوع ارزشیابی ایشان نیز معتقد هستند که باید مورد بررسی و تجدیدنظر قرار گیرد چرا که مورد اعتراض بعضی از دانشکده ها و واحدها نیز قرار دارد و مقرر شده در جلسه ای با حضور معاونین اداری مالی واحدها و دانشکده ها طرح مذکور بررسی گردد.
ایشان سپس در رابطه با مسائل و مشکلات مربوط به سنوات و کسور برخی از کارکنان نزد صندوق تأمین اجتماعی نیز بیان داشتند که تا به حال علی رغم اینکه در مراجعات متعدد مسئولین تأمین اجتماعی ادبیات و برخورد مناسبی با ایشان نداشته اند اما باز به دفعات و شخصاً به این سازمان مراجعه نموده اند و حتی بواسطه یکی از اساتید به نام دانشگاه نزد آن سازمان پیگیر امور این پرسنل بوده و هستند.
دکتر یزدانی در پایان سخنان خود اظهار امیدواری کردند تا پایان شهریورماه برخی از موارد و مسائل مطرح شده به نتیجه برسد.سایر مطالب خبری:نظرات کاربران:


نام:
ایمیل:  
متن نظر:
کد امنیتی:
 
   

طراحی و پشتیبانی : نگاهی دیگر
Copyright © 2015 WWW.UTK.IR, All rights reserved
Designed By : ANOTHERVIEW.IR
تمامی حقوق مادی و معنوی محفوظ است و متعلق به وبسایت شورای صنفی کارکنان دانشگاه تهران می باشد