سومین جشنواره فرهنگ دانشگاه تهران برگزار می‌شود

«سومین جشنواره فرهنگ دانشگاه تهران» با شعار «ترویج فرهنگ دانشگاهی؛ اخلاق حرفه‌ای و مسئولیت‌پذیری اجتماعی» برگزار می‌شود.

به گزارش دفتر ارتباطات و امور رسانه معاونت فرهنگی و اجتماعی دانشگاه تهران؛ «سومین جشنواره فرهنگ دانشگاه تهران» با شعار «ترویج فرهنگ دانشگاهی؛ اخلاق حرفه‌ای و مسئولیت‌پذیری اجتماعی» از 16 تا 19 آبان ماه 1400 با برنامه‌های متنوع فرهنگی و در بخش‌های رقابتی زیر برگزار می‌شود:

- انجمن‌‌های علمی دانشجویی؛

- کانون‌های فرهنگی، هنری، دینی و اجتماعی دانشجویان؛

- نشریات دانشجویی؛

- دانشگاهیان (دانشجویان، کارمندان و اعضای هیات علمی) برتر در حوزة فرهنگی و اجتماعی؛

- مدیران و کارشناسان برتر فرهنگی.

تشکل‌های فرهنگی و اجتماعی دانشجویان و دانشگاهیان دانشگاه تهران می‌توانند از اول مرداد تا 30 مهر 1400 با مراجعه به سامانه جامع فرهنگی و اجتماعی نگارستان به آدرس cultural.ut.ac.ir نسبت به ثبت‌نام و ارسال آثار مطابق این شیوه‌نامه (دریافت از اینجا) اقدام کنند. از برگزیدگان این جشنواره در آیین اختتامیه تقدیر خواهد شد. این جشنواره در دو بخش رقابتی و نمایشگاهی با برنامه‌های متنوع فرهنگی و هنری از 16 تا 19 آبان ماه در دانشگاه تهران برگزار خواهد شد.  

شایان ذکر است؛ «سومین جشنواره فرهنگ دانشگاه تهران» به‌‌منظور ارائه تصویری درست و کامل از فضای فرهنگی و اجتماعی دانشگاه تهران، تجلیل و قدرشناسی از فعالان فرهنگی، معرفی آثار برجسته فرهنگی خلق شده توسط دانشجویان، کارمندان و اعضای هیات علمی و ترغیب دانشگاهیان به مشارکت جدی‌تر در حوزه فرهنگی و اجتماعی دانشگاه؛ با هدف توسعه کمی و کیفی فرهنگ در نماد آموزش عالی کشور برگزار خواهد شد.سایر مطالب خبری:نظرات کاربران:


نام:
ایمیل:  
متن نظر:
کد امنیتی:
 
   

طراحی و پشتیبانی : نگاهی دیگر
Copyright © 2015 WWW.UTK.IR, All rights reserved
Designed By : ANOTHERVIEW.IR
تمامی حقوق مادی و معنوی محفوظ است و متعلق به وبسایت شورای صنفی کارکنان دانشگاه تهران می باشد