اولين جلسه از دومين دوره شوراي مركزي كانون فرهنگي اجتماعي كاركنان برگزار گرديد

كانون فرهنگي اجتماعي كاركنان دانشگاه تهران

به گزارش كميسيون ارتباطات فرهنگي شوراي صنفي كاركنان، اولين جلسه از دومين دوره شوراي مركزي كانون فرهنگي اجتماعي كاركنان با حضور سركارخانم سحر خرمي و سميه علي اكبري و اعضاي منتخب در تاريخ 21/ارديبهشت/1400 راس ساعت 10:00 در محل سالن گفتگوي اداره كل فرهنگي اجتماعي دانشگاه تهران تشكيل شد.

  ابتدا خانم سحرخرمي رئيس اداره مشارکت هاي فرهنگي و اجتماعي اداره کل ضمن تشكر به تشریح اهداف و رسالت‌های کانون‌های فرهنگی اجتماعي پرداختند و گفتند ما خودمان هم عضو كانون كاركنان هستيم و شما را دركنارخودمان مي بينيم و به هيچ وجه شما را تنها نخواهيم گذاشت.

سپس آقاي حميد نيروي آغميوني عضو جديد شوراي مركزي و يكي از اعضاي هيئت موسس كانون به بیان دیدگاه‌های خود درباره مزایا و چالش‌های پیش‌روی، ایده تشکیل كانون و چگونگی تهیه و تنظیم پیش‌نیازهای تاسیس آن پرداختند و از زحمات مسئولين اداره كل فرهنگي و اجتماعي و همچنين اعضاي قبلي كانون تشكر كردند و گفتند: هدف از تأسیس اين كانون دربهمن 97، شناسایی استعدادها و توانمندی‌های کارکنان و شکوفاسازی خلاقیت آنها در زمینه‌های فرهنگی، همچنین افزایش شناخت بنیان‌های فکری و فرهنگی بوده است.

وي گفت: به استناد اساسنامه كانون می‌توانیم با تعامل و همکاری متقابل با شركت ها و سازمانها برای پیشبرد اهداف و برنامه‌های کانون فرهنگی و اجتماعی کارکنان دانشگاه تهران از حمايت هاي و تجارب آن‌ها استفاده کنیم و همچنين به حمايت صددرصدي اداره كل فرهنگي اجتماعي دانشگاه تهران نيازمند هستيم.

در ادامه این جلسه، باتوجه به آراي مساوي آقايان احسان عبائي و ميثم پوركريمان هركدام چند دقيقه به بيان دليل و انگيزه خود براي عضويت دركانون را تشريح كردند و سپس راي گيري براي عضو اصلي شوراي مركزي انجام و آقاي ميثم پوركريمان با كسب بيشترين آرا عضو شوراي مركزي و آقاي احسان عبائي به عنوان عضو علي البدل انتخاب شدند.

در ادامه راي گيري براي انتخاب دبير از بين 5 نفر عضو اصلي شوراي مركزي صورت گرفت و خانم مهندس لمياء فارسي با كسب بيشترين آرا به عنوان دبير كانون انتخاب شدند.

دبيركانون فرهنگي اجتماعي كاركنان دانشگاه تهران

و در پايان هر يك از اعضاي به بيان، انگيزه و دليل عضويت خود در كانون پرداختند و مقرر گرديد در جلسه بعدي پس از مطالعه اساسنامه اعضاي شوراي مركزي كميته هاي تحت مديريت خود را بشناسند.

دومین اعضای شورای مرکزی کانون:خانم ها لمیاء فارسی،زهرا اویسی،نغمه الهی و آقايان حمید نیروی آغمیونی و میثم پورکریمان

اعضای علی البدل : آقاي احسان اله عبائی و خانم لاله کوه بر

 

كانون فرهنگي اجتماعي كاركنان دانشگاه تهران

 سایر مطالب خبری:نظرات کاربران:


نام:
ایمیل:  
متن نظر:
کد امنیتی:
 
   

طراحی و پشتیبانی : نگاهی دیگر
Copyright © 2015 WWW.UTK.IR, All rights reserved
Designed By : ANOTHERVIEW.IR
تمامی حقوق مادی و معنوی محفوظ است و متعلق به وبسایت شورای صنفی کارکنان دانشگاه تهران می باشد