بخشنامه نحوه حضور کارمندان از تاریخ 18 فروردین 1400

ضمن عرض تبریک مجدد برای سال نو و با آرزوی تندرستی برای کارمندان گرامی، نظر به دستور ستاد ملی مبارزه با کرونا، به منظور جلوگیری از شیوع بیماری و لزوم رعایت فاصله گذاری اجتماعی، با توجه بخشنامه شماره ۳۷۴۸۹۹ مورخ ۲۷ آبان ۱۳۹۹ سازمان اداری و استخدامی کشور و با عنایت به قرار گرفتن شهر تهران در وضعیت قرمز نحوه حضور کارکنان دانشگاه تهران از تاریخ ۱۸ فروردین ۱۴۰۰ تا اطلاع ثانوی به شرح ذیل اعلام می‌گردد:

۱) کلیه مدیران محترم دانشگاه اعم از مدیران ستادی و رؤسای پردیس‌ها و معاونین، رؤسای دانشکده‌ها و معاونین، مدیران گروه‌ها و رؤسای ادارات موظف به نظارت بر حضور و فعالیت‌های پرسنل واحد خود می‌باشند.

۲) رؤسا و معاونین اداری مالی واحدها ترتیبی اتخاذ نمایند تا امور و فعالیت‌های مربوطه با یک سوم حضور فیزیکی کارمندان و دو سوم به صورت دورکار با شرایط زیر انجام گیرد:

الف) کارکنان بیش از ۵۵ سال سن، افراد دارای بیماری‌های زمینه‌ای خاص یا آسیب پذیر و مادران دارای فرزند زیر ۶ سال در اولویت استفاده از دورکاری می‌باشند.

ب) آن دسته از افرادی که با موافقت مدیر مربوطه از طریق دورکاری وظایف خود را انجام می‌دهند، دورکاری خود را به صورت روزانه از طریق سامانه، ثبت و مدیریت مربوطه در صورت موافقت تأیید نماید. در صورت عدم تأیید مدیر مربوطه، غیبت منظور خواهد شد.

پ) ساعت کاری افرادی که ملزم به حضور یا به صورت نوبتی در محل کار می‌باشند از ۷:۳۰ لغایت ۱۴:۳۰ (با ۳۰ دقیقه شناور) تعیین می‌گردد،

ضمناً در خصوص ایام نوروز ۱۴۰۰، طبق سال گذشته، ضروری است کلیه پرسنلی که در بازه زمانی اول تا سیزدهم فروردین ۱۴۰۰، در محل کار حضور نداشتد نسبت به ثبت درخواست مرخصی استحقاقی، " به ازای هر روز یک درخواست جداگانه"، اقدام نمایند. این درخواست‌ها به صورت سیستمی به مرخصی تشویقی تبدیل خواهد شد. در صورتی که درخواستی ثبت نشده باشد غیبت لحاظ شده و غیبت به کسر از حقوق تبدیل خواهد شد. تاکید می‌گردد درخواست‌هایی که به صورت چند روز متوالی ثبت شوند قابل تبدیل به تشویقی نخواهند بود.سایر مطالب خبری:نظرات کاربران:


نام:
ایمیل:  
متن نظر:
کد امنیتی:
 
   

طراحی و پشتیبانی : نگاهی دیگر
Copyright © 2015 WWW.UTK.IR, All rights reserved
Designed By : ANOTHERVIEW.IR
تمامی حقوق مادی و معنوی محفوظ است و متعلق به وبسایت شورای صنفی کارکنان دانشگاه تهران می باشد