مراسم تقدیر از بیش از 51 کارمند نمونه دانشگاه تهران برگزار شد

در این آئین که با حضور دکتر سعید یزدانی، معاون اداری و مالی، دکتر سید جمال موسوی، مدیرکل حوزه ریاست، دکتر روح‌الله نصرتی مدیرکل منابع انسانی دانشگاه، و کارکنان نمونه منتخب سال ۱۳۹۸ و با رعایت پروتکل‌های بهداشتی برگزار شد از ۵۱ نفر از کارکنان نمونه دانشگاه تهران تقدیر به عمل آمد.

دکتر سعید یزدانی، معاون اداری و مالی دانشگاه تهران در این مراسم گفت: «فرآیند انتخاب کارمند نمونه با توجه به خط مشی و سیاست‌های اتخاذ شده و طبق شیوه‌نامه و به‌منظور ایجاد فضای رقابتی سالم و سازنده، ترویج الگوهای رفتاری مطلوب سازمانی انجام می‌شود و شناسایی و تجلیل از کارمندان نمونه از میان ۴۰۰۰ کارمند بسیار دشوار است».

معاون اداری و مالی دانشگاه با تاکید بر تأمین مطالبات کارکنان، افزود: «در سال‌های گذشته دانشگاه ضمن توجه به خواسته‌ها و مطالبات کارکنان، گام‌های مثبتی در راستای تأمین مطالبات کارکنان برداشته و بخش بزرگی از مطالبات محقق شده است و بخش‌های محقق نشده هم به دلیل محدودیت‌ها و تنگناهای بودجه در سال ۱۳۹۹ و هم به دلیل مسائل مختلف از جمله شیوع بیماری کرونا و کاهش درآمدهای اختصاصی دانشگاه بوده است».

دکتر یزدانی با اشاره به همراهی و مساعدت رئیس دانشگاه در تأمین مطالبات کارکنان، اظهاری امیدواری کرد که در سال آینده کاستی‌های موجود بهتر مرتفع شود».

در این مراسم همچنین دکتر نصرتی، مدیرکل منابع انسانی دانشگاه، ضمن خیرمقدم و خوش آمد گویی، گزارشی از روند انتخاب کارمند نمونه در دانشگاه ارائه داد و اعلام کرد که فرآیند انتخاب کارمند نمونه بر اساس شیوه‌نامه مصوب انجام شده است.

مدیرکل منابع انسانی دانشگاه در ادامه سخنان خود گزارشی از اقدامت انجام شده در ارتباط با کارکنان دانشگاه اعم از اعضای هیأت علمی و کارمندان ارائه داد. دکتر نصرتی، صدور احکام پایه‌های معوق پرسنل قرارداد معین با مجوز هیأت امنای دانشگاه، صدور احکام افزایش پنج درصدی نیروهای قرارداد خدماتی، افزایش ۵۰ درصدی حق عائله‌مندی و حق اولاد، صدور احکام سختی کار، بررسی پرونده‌های ارتقا کارمندان به تعداد ۷۶۵ پرونده، اصلاح اطلاعات احکام متناسب سازی بازنشستگان طبق بخشنامه هیأت وزیران (۱ مهر ۱۳۹۹)، صدور بیش از ۱۶۰۰۰ حکم افزایش پایه‌ را از جمله اقدامات انجام شده در اداره کل منابع انسانی عنوان کرد.سایر مطالب خبری:نظرات کاربران:


نام:
ایمیل:  
متن نظر:
کد امنیتی:
 
   

طراحی و پشتیبانی : نگاهی دیگر
Copyright © 2015 WWW.UTK.IR, All rights reserved
Designed By : ANOTHERVIEW.IR
تمامی حقوق مادی و معنوی محفوظ است و متعلق به وبسایت شورای صنفی کارکنان دانشگاه تهران می باشد