نحوه حضور کارمندان در دانشگاه jتهران از تاریخ 99/07/13 لغایت 99/07/18

با توجه به بخشنامه شماره ۹۹/۳/۳۰۹۲۸ مورخ ۱۲ مهر ۱۳۹۹ استانداری تهران در خصوص تمدید محدودیت‌های ناشی از موج جدید ویروس کووید ۱۹، موارد ذیل جهت اطلاع و اقدام لازم اعلام می‌گردد.

۱- رؤسا و معاونین اداری مالی واحدها می‌توانند از روز یکشنبه ۱۳ مهر تا ۱۸ مهر ۱۳۹۹ با نظارت دقیق اجازه استفاده از دورکاری را برای کارمندان واحد مربوطه به صورت دو سوم ظرفیت دورکار و یک سوم حضور فیزیکی، به صورت چرخشی و با شرایط زیر برقرار نمایند:

الف) کارکنان بیش از ۵۵ سال سن، افراد دارای بیماری‌های زمینه‌ای خاص یا آسیب پذیر و مادران دارای فرزند زیر ۶ سال در اولویت می‌باشند.

ب) کلیه کارکنان موظفند اصول بهداشتی و پروتکل‌های تعیین شده توسط ستاد ملی مبارزه با کرونا از جمله استفاده از ماسک و رعایت فاصله گذاری اجتماعی را در محل کار رعایت نمایند.

ج) ارائه خدمات واحدها به گونه‌ای تنظیم شود که انجام امور و پاسخگویی به ارباب رجوع با مشکل و محدودیت مواجه نشود.

ه) کارمندان در روزهایی که دورکاری انجام می‌دهند موظف به ثبت دورکاری در سامانه حضور و غیاب هستند که باید توسط مدیر مافوق تأیید شود.

۲- ساعت کاری افرادی که به تشخیص مدیران و یا به صورت نوبتی، ملزم به حضور در محل کار می‌باشند طبق اعلام بخشنامه‌های قبلی از ساعت ۳۰:‏۷ تا ۳۰:‏۱۴ (با ۳۰ دقیقه شناور) است و کلیه شیفت‌ها با کاهش یک ساعت از پایان وقت اداری (با ۳۰ دقیقه شناور) برقرار می‌باشند.سایر مطالب خبری:نظرات کاربران:


نام:
ایمیل:  
متن نظر:
کد امنیتی:
 
   

طراحی و پشتیبانی : نگاهی دیگر
Copyright © 2015 WWW.UTK.IR, All rights reserved
Designed By : ANOTHERVIEW.IR
تمامی حقوق مادی و معنوی محفوظ است و متعلق به وبسایت شورای صنفی کارکنان دانشگاه تهران می باشد