بخشنامه ثبت تردد با كارت و تعيين تكليف درخواست هاي ثبت نشده کارمندان

پيرو بخشنامه شماره ۱۵۵/۶۳۱۴۲ مورخ ۱۳۹۹/۰۴/۱۱ در خصوص ثبت اثر انگشت به علت شيوع و اوج گيري ويروس كرونا از كليه كارمندان گرامي تقاضا مي شود تا اطلاع ثانوي از ثبت اثر انگشت خود بر روي دستگاه هاي كارتزني خودداري كرده و از كارت جهت تردد استفاده نمايند.

همكاران محترم توجه نمايند:

  • تمامي افرادي كه تردد شماره درج شده در سامانه حضور غياب آنها با شماره اي كه هنگام تردد با كارت در دستگاه كارت زني مشاهده مي نمايند متفاوت مي باشد جهت يكسان سازي، هر دو شماره را، از طريق اتوماسيون اداري به كارتابل سركار خانم سيده پريسا رفيعي كارشناس حضور و غياب اداره كل منابع انساني ارسال نماييد. (راهنما شماره درج شده در سامانه حضور و غياب)
  • لازم به ذكر است از ابتداي مرداد ماه طبق روال سال گذشته امكان ثبت تردد از سامانه حضور و غياب شخصي (ورود و خروج فراموش شده) حداكثر ۶ تردد در ماه با تاييد مدير مربوطه مي باشد.
  • به منظور به روز رساني و اعمال مرخصي هاي تشويقي دوران كويد ۱۹ با مراجعه به سامانه حضور و غياب خود تمامي غيبت ها و يا تردد هاي ناقص خود از اسفند ۹۸ لغايت تاكنون را ثبت نمايند.

***صورت عدم ثبت هر يك از موارد ذكر شده، براي فرد غيبت و كسر از حقوق لحاظ خواهد شد.

*** همچنين از مديران محترم تقاضا مي شود با توجه به بالا رفتن حجم درخواست ها، و جهت اعمال مرخصي همكاران، كارتابل سامانه حضور و غياب خود را به طور مرتب بازديد و تعيين تكليف نمايند.

از مسئولين محترم حضور و غياب واحدها نيز درخواست مي شود ضمن راهنمايي كارمندان محترم، با انتشار حداكثري اين بخشنامه و نصب اطلاعيه در كنار دستگاه هاي كارتزني موضوع را كاملاً اطلاع رساني نمايند.سایر مطالب خبری:نظرات کاربران:


نام:
ایمیل:  
متن نظر:
کد امنیتی:
 
   

طراحی و پشتیبانی : نگاهی دیگر
Copyright © 2015 WWW.UTK.IR, All rights reserved
Designed By : ANOTHERVIEW.IR
تمامی حقوق مادی و معنوی محفوظ است و متعلق به وبسایت شورای صنفی کارکنان دانشگاه تهران می باشد