بخشنامه نحوه حضور کارمندان دانشگاه تهران از ۱۰ خرداد ۱۳۹۹

پیرو بخشنامه سوم اردیبهشت ۱۳۹۹ در خصوص نحوه حضور کارمندان در راستای فاصله گذاری اجتماعی و پیشگیری از شیوع بیماری کرونا و با توجه به بخشنامه وزارت علوم تحقیقات و فناوری، نحوه فعالیت اداری کارمندان دانشگاه از تاریخ ۱۰ خرداد ۱۳۹۹ ‬تا‬ اطلاع‬ ثانوی‬ به شرح زیر جهت اقدام اعلام می‌گردد:

۱- تمام کارمندان ملزم به حضور هر روزه هستند و مدیران محترم دانشگاه اعم از رؤسای پردیس‌ها و معاونان، رؤسای دانشکده‌ها و معاونان، مدیران گروه‌ها و رؤسای ادارات، بایستی ضمن حضور در واحدها به فعالیت پرسنل زیر مجموعه خود نظارت نمایند. لذا تمامی دستورات و مجوزهای قبلی مبنی بر حضور دو سوم افراد یا دورکاری از این پس لغو می‌باشد.

۲- ساعت کاری کارمندان از ۷:۳۰ تا ۱۴:۳۰ (با نیم ساعت فرجه) می‌باشد و کلیه کارمندان موظف به کارت زنی هستند، در غیر این صورت در سامانه برای آنها غیبت منظور خواهد شد.

۳- از تمام کارمندان محترم دانشگاه درخواست می‌شود به منظور حفظ سلامتی خود و دیگران و تداوم طرح فاصله گذاری اجتماعی، کلیه اصول بهداشتی و ایمنی و پروتکل‌های تعیین شده توسط ستاد ملی مبارزه با کرونا را در محل کار خود رعایت فرمایند.

۴- کارمندان دانشگاه حتی‌المقدور به واحدهای ستادی (مانند منابع انسانی، امور مالی، اداره رفاه و…) مراجعه حضوری نداشته باشند و جهت پیگیری امور اداری خود از طریق سامانه الکترونیکی دبیرخانه و کارشناسان مستقر در واحد مربوطه اقدام نمایند.
‌‌

اداره کل منابع انسانی دانشگاه تهران سایر مطالب خبری:نظرات کاربران:


نام:
ایمیل:  
متن نظر:
کد امنیتی:
 
   

طراحی و پشتیبانی : نگاهی دیگر
Copyright © 2015 WWW.UTK.IR, All rights reserved
Designed By : ANOTHERVIEW.IR
تمامی حقوق مادی و معنوی محفوظ است و متعلق به وبسایت شورای صنفی کارکنان دانشگاه تهران می باشد