اطلاعیه ثبت نام بیمه تکمیلی و بیمه عمر و حادثه

۱- به پیشنهاد حوزه معاونت اداری و مالی و موافقت ریاست محترم دانشگاه بخشی از حق بیمه اعضای هیأت علمی با عضویت رسمی و پیمانی و رتبه علمی استادیاری

با حداکثر ۵ سال سابقه (از تاریخ استخدام) و افراد تحت تکفل ایشان ‬و کارکنان گرانقدر و افراد تحت تکفل ایشان در قالب هر دو طرح پرداخت گردد.

۲- کلیه بیمه شدگان اصلی و افراد تحت تکفل ایشان که تا تاریخ ۳۰/‏۰۷/‏۹۸‬ عضو هر کدام از طرح‌های بیمه درمان تکمیلی بیمه ایران در دانشگاه بوده‌اند به صورت خودکار به همان طرح در قرارداد جدید منتقل می‌گردند. در صورت تمایل به تغییر طرح، افزایش یا کاهش افراد تحت تکفل و یا انصراف کلی می‌بایست در بازه زمانی ثبت نام به سامانه بیمه درمان تکمیلی دانشگاه مراجعه نمایند. (پیگیری تأیید ویرایش اطلاعات و افزایش افراد تحت تکفل در سامانه از اداره کل منابع انسانیبه عهده متقاضی می‌باشد)

۳- کلیه همکارانی که عضو قرارداد سال گذشته بیمه درمان تکمیلی بیمه ایران (۱۳۹۸-۱۳۹۷) نبوده‌اند جهت ثبت نام فرد اصلی و افراد تحت تکفل می‌بایست از طریق سامانه بیمه درمان تکمیلی اقدام فرمایند.

۴- همکاران محترم صرفاً پس از انجام تغییرات احتمالی شامل: افزایش، کاهش، جابجایی طرح و انصراف کلی در سامانه بیمه و ثبت نهایی و متعاقباً ارسال لیست نهایی بیمه شدگان به شرکت بیمه می‌توانند از خدمات بیمه‌ای سیستم سدا (ارائه کد ملی) استفاده نمایند. بدیهی است در طی این مدت، کلیه هزینه‌های پا را کلینیکی مشمول مقررات بیمه‌ای برای بیمه شدگان محترم با اعلام اداره کل امور رفاهی و متعاقباً ارسال اسناد مربوطه طبق روال سابق قابل پرداخت خواهد بود.

تبصره: بیمه شدگان محترم در صورت نیاز به بستری در مراجع درمانی طرف قرارداد با بیمه ایران تا زمان بارگذاری اطلاعات افراد بیمه شده در سامانه شرکت بیمه ایران می‌بایست پس از ثبت نام نهایی در سامانه دانشگاه و دریافت کد رهگیری با در دست داشتن پرینت ثبت نام نهایی به همراه دستور پزشک متخصص حداقل یک روز قبل از زمان بستری به واحد بیمه اداره کل امور رفاهی مراجعه نمایند.

۵- به صورت پیش فرض طرح یک به عنوان طرح بیمه درمان تکمیلی ایثارگران گرانقدر در نظر گرفته شده است در صورت تمایل به هرگونه تغییر این عزیزان می‌بایست مطابق با مفاد بند دو اقدام فرمایند.

۶- داشتن دفترچه بیمه پایه (خدمات درمانی - تأمین اجتماعی - سایر) جهت عضویت در بیمه درمان تکمیلی اجباری می‌باشد.

۷- واجدین شرایط ثبت نام منحصراً شامل: کارکنان رسمی، پیمانی، قراردادی و بازنشستگان صندوق کشوری دانشگاه تهران، همسر، فرزندان (مجرد غیر شاغل) و پدر و مادر بیمه شده اصلی می‌باشند. در صورت ثبت اطلاعات افرادی به غیر از موارد فوق، مسئولیت و تبعات ثبت نام بر عهده بیمه شده اصلی می‌باشد. شایان ذکر است که فرانشیز بیمه کلیه افراد فوق در قرارداد ده درصد می‌باشد.

تبصره: فرزندان اناث متأهل و یا شاغل و همچنین فرزندان ذکور متأهل، شاغل و یا بالاتر از سن ۳۰ سال واجد شرایط استفاده از بیمه درمان تکمیلی نمی‌باشند.

۸ - بازنشستگان محترمی که در زمان ثبت نام بیمه درمان تکمیلی بیمه ایران، تحت پوشش بیمه آتیه سازان می‌باشند، لازم است به منظور جلوگیری از پرداخت حق بیمه مضاعف نسبت به پیگیری و لغو پوشش بیمه آتیه سازان اقدام فرمایند.

۹- به بیمه شدگان محترمی که متقاضی انصراف کلی یا صرفاً انصراف از بیمه عمر و حوادث می‌باشند توصیه می‌گردد با توجه به تأمین بخشی از حق بیمه در قالب یارانه توسط دانشگاه و همچنین افزایش هزینه‌های پزشکی و وجود محدویت‌های مالی دانشگاه نسبت به انصراف تجدید نظر نمایند.

۱۰- ثبت نام و اقدامات فوق صرفاً از طریق سامانه بیمه دانشگاه و در بازه زمانی اعلام شده میسر می‌باشد و به درخواست‌های خارج از سامانه و خارج از بازه زمانی به هیچ عنوان ترتیب اثر داده نخواهد شد.

لذا با توجه به موارد فوق‌الذکر همکاران محترم می‌توانند از زمان ارسال بخشنامه‬ لغایت ۱۴/‏۸/‏۹۸‬ با مراجعه به سایت پیشخوان به نشانی: my.ut.ac.ir//‏:http‬ در بخش سامانه‌های رفاهی نسبت به بررسی شرایط بیمه‌ای خود و افراد تحت تکفل و ثبت تغییرات احتمالی اقدام فرمایند.

توجه: جهت استفاده بهینه از امکانات سامانه، استفاده از کلیه مرورگرها بویژه آخرین نسخه مرورگر گوگل کروم پیشنهاد می‌گردد در صورت مشاهده هر گونه مشکل در عملکرد سامانه و ضرورت پاسخگویی به هرگونه سوال در خصوص قوانین، مقررات و شرایط و تعهدات بیمه درمان تکمیلی و عمر و حوادث با شماره ۸۸۹۵۷۶۳۵ تماس حاصل فرمایند.سایر مطالب خبری:نظرات کاربران:


نام:
ایمیل:  
متن نظر:
کد امنیتی:
 
   

طراحی و پشتیبانی : نگاهی دیگر
Copyright © 2015 WWW.UTK.IR, All rights reserved
Designed By : ANOTHERVIEW.IR
تمامی حقوق مادی و معنوی محفوظ است و متعلق به وبسایت شورای صنفی کارکنان دانشگاه تهران می باشد