نشست صمیمی کارکنان پردیس کشاورزی با معاون اداری و مالی دانشگاه تهران

نشست صمیمی کارکنان پردیس کشاورزی و منابع طبیعی با دکتر سعیدیزدانی معاون اداری و مالی دانشگاه تهران و دکتر رضا طلایی حسنلویی معاون اداری و مالی پردیس کشاورزی و منابع طبیعی در روز یکشنبه چهاردهم مهرماه ۹۸ در تالار دکتر مهدوی برگزارشد.

در ابتدا این نشست سوالات، مسائل و مشکلات کارمندان توسط نمایندگان شورای صنفی کارکنان پردیس کشاورزی و منابع طبیعی به شرح ذیل مطرح شد.

1- تبدیل وضعیت کارکنان قراردادی و پیشنهاد تشکیل کمیته پیگیری

2-درخواست برقراری وام‌های گروهی از بانک‌ها

3-بررسی و تخصیص سختی کار کارکنان

4- نحوه ذخیره مرخصی کارکنان و پیشنهاد ذخیره و استفاده مرخصی‌ها در محدوده زمانی مشخص

5- لزوم صدور کارت شناسایی مدت دار برای کارکنان قرارمعین

6- بازبینی و تسهیل در شیوه نامه ارتقاء کارکنان

7- بررسی وضعیت اضافه کار که در ماههای اخیر به شکلی محاسبه شده است که مقداری از دریافتی کارکنان را تحت الشعاع قرار داده است

8- اتخاذ تدابیر لازم جهت عدم قطع ارتباط بین بازنشستگان تأمین اجتماعی دانشگاه با دانشگاه تهران

سپس دکتر سعید یزدانی معاون اداری و مالی با اشاره به وسعت و حجم کار در دانشگاه تهران گفتند: با توجه به وسعت بسیار بزرگ دانشگاه و کثرت کارمندان (استادان و کارکنان)، رقم بسیار زیادی از بودجه اختصاص یافته را صرف پرداخت حقوق و مزایا می‌کند و این مهم محدودیت بسیار زیادی را برای پرداخت‌های موردی و رفاهی ایجاد می‌نماید. وی با اشاره وضعیت استخدامی کارکنان قراردادمعین گفتند: ما از موافقان تبدیل وضعیت کارکنان قرارداد معین هستیم و تلاش‌ها و پیگیری‌های زیادی هم انجام دادیم ولی سازمانهای ذیربط با این موضوع مخالفت دارند و با پیگیری‌های انجام شده در صورت مجوز سازمان برنامه و بودجه برای تبدیل وضعیت که احتمالاً در حدود یکصد نفر خواهد بود با برگزاری آزمون تبدیل وضعیت اقدام خواهیم کرد. 

معاون اداری و مالی دانشگاه تهران با اشاره به شیوه نامه ارتقا کارکنان گفتند، شیوه نامه بررسی و بازبینی و هم اکنون در وب سایت معاونت اداری و مالی دانشگاه بارگذاری شده است که کارکنان می‌توانند مراجعه کنند و اگر نکته نظری دارند از طریق شورای صنفی ارجاع دهند تا در هیأت اجرایی بررسی شود.

استاد دانشگاه تهران تسریح کردند در حال حاضر سعی می‌کنیم که دریافتی کارمندان رسمی و پیمانی و قراردادمعین نزدیک هم باشد و از نظر آیتم‌های دریافتی در فیش حقوقی یکسان در نظر گرفته شود تا نوع استخدام تأثیر زیادی بر روی دریافتی کارکنان نداشته باشد. وی با اشاره به وضعیت اقتصادی کشور، صبر و تأمل کارمندان را خواستار و گفتند: مسئولان دانشگاه بطور یقین تلاش می‌کنند تا رفاه نسبی و بدور از استرس‌های ایجاد نمایند. ایشان پیگیری امور مربوط به کارکنان دانشگاه را برای خود یک وظیفه و یک افتخار تلقی کردند.

در پایان معاون اداری و مالی دانشگاه تهران به تعدادی از سوالات حاضران در جلسه پاسخ و گفتند سوالاتی که نیاز به بررسی و طرح در شوراهای مختلف بود را یاداشت کرده و ابراز امیدواری کردند با پیگیری و مساعدت به نتیجه مفید منجر گردد.

 سایر مطالب خبری:
كسب عنوان قهرماني تيم شطرنج كاركنان دانشگاه تهران در مسابقات جشنواره ورزشي كاركنان دانشگاه‌هاي منطقه يك كشور با حضور يكي از كاركنان پرديس البرز
هفتمین نشست مدیران رفاهی دانشگاه‌های سطح یک کشور برگزار گردید.
قهرمانی تیم والیبال آقایان دانشگاه تهران در جشنواره کارکنان و اعضای هیئت علمی دانشگاه های منطقه یک کشور
نشست مشترک اعضای شورای صنفی کارمندان دانشگاه های سراسر کشور با مدیرکل محترم دفتر بازرسی و پاسخگویی به شکایات وزارت علوم
جلسه هم اندیشی اداره کل امور رفاهی دانشگاه و شورای صنفی مرکزی کارکناننظرات کاربران:


نام:
ایمیل:  
متن نظر:
کد امنیتی:
 
   

طراحی و پشتیبانی : نگاهی دیگر
Copyright © 2015 WWW.UTK.IR, All rights reserved
Designed By : ANOTHERVIEW.IR
تمامی حقوق مادی و معنوی محفوظ است و متعلق به وبسایت شورای صنفی کارکنان دانشگاه تهران می باشد