جلسه هم اندیشی اداره کل امور رفاهی دانشگاه و شورای صنفی مرکزی کارکنان

در ابتدای این جلسه، مهندس گودرزی مدیر کل امور رفاهی دانشگاه، ضمن خوش‌آمدگویی به نمایندگان کارکنان دانشگاه به این نکته اشاره نمودند که این اداره کل همواره از همفکری، همراهی وهم اندیشی شما عزیزان استفاده نموده و از پیشنهادات کاربردی در چارچوب قوانین و آئین نامه‌های دانشگاه، استقبال خواهد نمود.

در ادامه جلسه مهندس نوروزی رئیس دوره ششم شورای صنفی کارکنان، ضمن تشکر از برگزاری این جلسه، تعدادی از سوالات مطرح‌شده کارکنان واحدهای مختلف دانشگاه با موضوعاتی همچون: (یارانه بیمه تکمیلی، راه اندازی مهد کودک، وضعیت تعاونی مصرف و...) که از شورای صنفی درخواست پیگیری آنان را داشته‌اند، مطرح نمودند. ایشان در ادامه، ضمن اعلام رضایت نسبت به پرداخت سریع و به موقع هزینه های پزشکی بیمه درمان تکمیلی توسط شرکت طرف قرارداد، تشکر و قدردانی نمودند.

همچنین دیگر اعضای حاضر در جلسه هم پیشنهاداتی در خصوص مسائل امور رفاهی کارکنان دانشگاه مطرح و از مدیر کل امور رفاهی در این خصوص درخواست رسیدگی نمودند.

در پایان جناب آقای مهندس گودرزی به همراه تعدادی از مسئولین واحدهای این اداره کل در خصوص تمام موارد مطرح شده از سوی اعضای شورای صنفی کارکنان دانشگاه، توضیحات مبسوطی را مطرح نمودند. ضمناً" مقرر گردید این جلسات به صورت منظم و دوره‌ای در آینده نیز برگزار گردد.سایر مطالب خبری:نظرات کاربران:


نام:
ایمیل:  
متن نظر:
کد امنیتی:
 
   

طراحی و پشتیبانی : نگاهی دیگر
Copyright © 2015 WWW.UTK.IR, All rights reserved
Designed By : ANOTHERVIEW.IR
تمامی حقوق مادی و معنوی محفوظ است و متعلق به وبسایت شورای صنفی کارکنان دانشگاه تهران می باشد