ماه مهرآغاز سال تحصیلی وهفته دفاع مقدس خجسته باد

” شروع ماه مهر، یعنی بهتر زیستن، بهتر نگریستن و بهتر از همه دیروزها با سرسبزی و طراوت زیستن. مهر، ماه پرتو افشانی آفتاب عالم تاب علم، طلیعه تقویت بصیرت و بینایی و ایام رونق کانون های دانایی است، ماهی که جویندگان دانش با سبدی از پیام های دانش و کتیبه های معرفت در سایه سار رحمت بیکران الهی برای پرواز در وسعت لایتناهی دانش، بال و پر می گشایند.

تقارن ماه مهر با هفته دفاع مقدس این نوید را می دهد که هر سال در فصل جدید تحصیل، با خاطرات و پایمردی های عزیزانی آشنا شویم که روزگاری نه چندان دور به جبهه های حق علیه باطل رفتند و جان خود را فدای این کشور و انقلاب کردند.

هفته دفاع مقدس ، یادآور افتخارات، شهامت ها، رشادت هاست . یادآور مردانی که مردانگی آفریدند. دفاع مقدس، نام‏ آشناترین واژه در قاموس حماسه‏ های عزت آفرین ایران است که خاطرات دلاوری‏های آن، در تاریخ شکوهمند این دیار به یادگار مانده و خواهد ماند.

لذا ضمن گرامیداشت یاد و خاطر تمام کسانی که برای عزت واقتدار و سربلندی دین و میهن و سرافرازی ملت ایران از جان خود مایه گذاشتند و وجود عزیز و نازنینشان را فدا کردند، این ایام را به ملت شریف ایران اسلامی، به ویژه ایثارگران عزیز و رهپویان علم و دانش تبریک و تهنیت عرض می کنیم.”سایر مطالب خبری:نظرات کاربران:


نام:
ایمیل:  
متن نظر:
کد امنیتی:
 
   

طراحی و پشتیبانی : نگاهی دیگر
Copyright © 2015 WWW.UTK.IR, All rights reserved
Designed By : ANOTHERVIEW.IR
تمامی حقوق مادی و معنوی محفوظ است و متعلق به وبسایت شورای صنفی کارکنان دانشگاه تهران می باشد