بخشنامه نحوه استفاده از مرخصي تشويقي در تابستان سال 1398

پيرو بخشنامه شماره ۱۵۵/۷۴۲۱۱ به استحضار كليه كاركنان محترم دانشگاه مي رساند:

از بازه زماني ۲۳ تير ماه تا ۱۶ شهريور ۱۳۹۸، گزينه مرخصي تشويقي از سامانه ثبت درخواست مرخصي برداشته شده و لازم است كارمندان محترم تمامي مرخصي‌هاي خود را به صورت استحقاقي درخواست نمايند؛ در پايان تابستان، نيمي از ميزان مرخصي استحقاقي مورد استفاده هر فرد در بازه زماني فوق، به طور اتوماتيك به مرخصي تشويقي تبديل خواهد شد.

لازم به ذكر است از آنجا كه ميزان مرخصي تشويقي استفاده شده افراد در ايام نوروز متفاوت است، تعداد مرخصي تشويقي باقي مانده هر فرد براي تابستان (با در نظر گرفتن سقف حداكثر ده روز در سال) معادل است با

كسر تعداد مرخصي هاي تشويقي استفاده شده وي در ايام نوروز از عدد ده .

همچنين ساعات كاري پرسنل دانشگاه از تاريخ ۲۳/‏۰۴/‏۹۸ لغايت ۱۶/‏۶/‏۹۸، از ساعت ۳۰:‏۷ لغايت ۱۵:‏۱۴ (با ۲۰ دقيقه شناور) است و كليه شيفت‌ها با كاهش يك ساعت و ربع از پايان وقت اداري (با ۲۰ دقيقه شناور) برقرار مي‌باشند.

با توجه به اين كه سامانه مرخصي به طور مستمر در حال بهبود و حتي الامكان در حال اتوماتيك سازي است، از كارمندان محترم تقاضا مي شود درخواست مرخصي خود را حتما در همان ماه جاري ارسال نمايند. همچنين از مديران محترم نيز درخواست مي گردد درخواست ها را در همان ماه تعيين تكليف نمايند تا كارمندان دچار مشكلات بعدي نشوند.سایر مطالب خبری:نظرات کاربران:


نام:
ایمیل:  
متن نظر:
کد امنیتی:
 
   

طراحی و پشتیبانی : نگاهی دیگر
Copyright © 2015 WWW.UTK.IR, All rights reserved
Designed By : ANOTHERVIEW.IR
تمامی حقوق مادی و معنوی محفوظ است و متعلق به وبسایت شورای صنفی کارکنان دانشگاه تهران می باشد