نشست هم اندیشی نمایندگان آموزش‌های ضمن خدمت دانشگاه تهران برگزار شد

‌‌‌‌‌‌‌

به گزارش روابط عمومی شورای صنفی کارکنان به نقل از مرکز آموزش ضمن خدمت جلسه نشست هم اندیشی رابطین آموزش‌های ضمن خدمت دانشگاه تهران در تاریخ ۹۷/۱۲/۲۰ در تالار گفتگوی باشگاه دانشجویان دانشگاه تهران برگزار شد.
در ابتدای این نشست دکتر بزرگی رئیس مرکز آموزش‌های ضمن خدمت، با اشاره به چرخه‌ی فرآیند آموزش، در مورد اهمیت آموزش‌های ضمن خدمت سازمانی مطالبی را ارائه نمود. وی همچنین به تشریح برنامه‌های مرکز آموزش‌های ضمن خدمت برای سال ۹۸ و اهداف مرکز در راستای توسعه و مهارت افزایی کارکنان دانشگاه پرداخت.
بزرگی با اشاره به ماموریت‌های در نظر گرفته شده برای مرکز آموزش‌های ضمن خدمت، آموزش و توانمندسازی کارکنان دانشگاه اعم از هیات‌علمی، مدیران و کارمندان را بخشی از وظایف این مرکز شمرد و افزود با توجه به بررسی‌های صورت گرفته، در حوزه مدیران هم ما نیازمند توانمندسازی و افزایش شایستگی‌های حرفه‌ای هستیم.
در ادامه مهندس احمدی کارشناس مسئول تدوین محتواهای آموزشی و خانم سیدی کارشناس مرکز به ارائه ی گزارش عملکرد مرکز در سال ۹۷ پرداختند.


همچنین بخشی از جلسه با پرسش و پاسخ بین نمایندگان آموزش‌های ضمن خدمت و مسئولین بخش آموزش همراه بود و در پایان دکتر بزرگی از از زحمات نمایندگان محترم تقدیر و تشکر نمودند.سایر مطالب خبری:نظرات کاربران:


نام:
ایمیل:  
متن نظر:
کد امنیتی:
 
   

طراحی و پشتیبانی : نگاهی دیگر
Copyright © 2015 WWW.UTK.IR, All rights reserved
Designed By : ANOTHERVIEW.IR
تمامی حقوق مادی و معنوی محفوظ است و متعلق به وبسایت شورای صنفی کارکنان دانشگاه تهران می باشد