اولین جلسه مجمع عمومی کانون فرهنگی کارکنان با حضور مدیرکل فرهنگی و اجتماعی دانشگاه تهران برگزار شد.

اولین جلسه تأسیس و راه اندازی کانون فرهنگی کارکنان دانشگاه تهران با حضور مدیرکل امور فرهنگی و اجتماعی در تاریخ 97/11/24 در محل باشگاه دانشجویان برگزار شد.

در ابتدای این جلسه جناب آقای بهروز عبدالمالکی رئیس کمیسیون ارتباطات فرهنگی شورای صنفی و عضو مؤسس کانون فرهنگی کارکنان ضمن ابراز خرسندی، به بیان گزارش چگونگی پیگیری تأسیس کانون پرداختند و گفتند هدف از تأسیس کانون فرهنگی کارکنان دانشگاه تهران، ایجاد فضایی بانشاط و روحیه بخش، پرکردن اوقات فراغت، شناسایی استعدادها و توانمندی­های کارکنان و شکوفاسازی خلاقیت ایشان در زمینه­ های فرهنگی همچنین افزایش شناخت بنیان های فکری و فرهنگی در بین کارکنان است.

سپس دکتر محمد علی زارع چاهوكي مدیر کل فرهنگی اجتماعی دانشگاه بیان کردند: کانون فرهنگی و اجتماعی کارکنان برای اولین بار در دانشگاه تهران ایجاد می­شود و در دانشگاه­های تابعه وزارت علوم بی بدیل است. ایشان اشاره کردند خود کارکنان دانشگاه در این امر پیش قدم بوده اند و انشالله در حوزه هایی نظیر آموزش، پژوهش، اطلاع رسانی و ارتباطات، برگزاری مراسم، انتشار نشریه کانون و... مؤثر واقع شوند. در ادامه با بیان اینکه کارکنان از سرمایه های اصلی دانشگاه هستند گفتند امیدواریم بتوانیم از این سرمایه های انسانی در برنامه های آتی دانشگاه در همه حوزه ها در کنار کانون های دانشجویی استفاده نماییم.

وی گفت در اداره کل فرهنگی و اجتماعی، دانشکده ها، پردیس ها و... ظرفیت هایی از قبیل سالن­ها و امکاناتی وجود دارد که می توان با هماهنگی در جهت اجرای برنامه­ های متنوع فرهنگی برای ایجاد نشاط بیشتر کارکنان استفاده نمود و گفتند در حال حاضر حدود 80 کانون دانشجویی وجود دارد که می توانیم با تعامل و همکاری متقابل از تجارب آنها برای پیشبرد اهداف و برنامه­های کانون فرهنگی و اجتماعی کارکنان استفاده کنیم.

سپس تک تک کارکنان عضو به معرفی خود و بیان دلیل و انگیزه­های عضویت در کانون پرداختند. در پایان آقای بهروز عبدالمالکی ضمن تشکر از جناب آقای دکتر سرسنگی و جناب آقای دکتر زارع گفتند یکی از کارهای ماندگار در دانشگاه تهران ایجاد کانون فرهنگی و اجتماعی در دوره مدیریت حال حاضر است و در این جلسه اساسنامه کانون کارکنان به تصویب اعضاء رسید.

همزمان انتخابات شورای مرکزی کانون با حضور مدیرکل و کارشناسان اداره کل فرهنگی اجتماعی دانشگاه برگزارگردید که از بین اعضای حاضر به ترتیب آراء جناب آقای بهروز عبدالمالکی، عباس عبدالمحمدی، لمیاء فارسی، حمید نیروی آغمیونی و حسین عبدی به عنوان عضو اصلی و سرکارخانم ندا ولی­ زاده و آقای محمد صادق دلدار به عنوان عضو علی البدل به مدت یک سال انتخاب شدند.

تصاویر بیشتر: http://utk.ir/gallery.aspx?id=10498سایر مطالب خبری:نظرات کاربران:


نام:
ایمیل:  
متن نظر:
کد امنیتی:
 
   

طراحی و پشتیبانی : نگاهی دیگر
Copyright © 2015 WWW.UTK.IR, All rights reserved
Designed By : ANOTHERVIEW.IR
تمامی حقوق مادی و معنوی محفوظ است و متعلق به وبسایت شورای صنفی کارکنان دانشگاه تهران می باشد